W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Gościówy Babskiej Rebelii / Joga Natalii Przybysz

Gościówy Babskiej Rebelii / Joga Natalii Przybysz
Data rozpoczęcia 2018-04-14
Godzina rozpoczęcia 11:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Kontakt Zapisy dla dorosłych kobiet – babskarebelia@ddkweglin.pl
Udział Płatny
Koszt udziału 15 zł
Kategoria Warsztaty

Wyjątkowe kobiece warsztaty z Natalią Przybysz w zupełnie nowej, nieznanej szerszej publiczności roli. Zapraszamy na drugie spotkanie w ramach „Gościów Babskiej Rebelii”.

Natalia opowie o swojej drugiej – oprócz muzyki – pasji, jaką jest joga. Będziemy miały szansę solidnie naładować baterie dobrą, kobiecą energią. Joga to harmonia i uważność, czas na spotkanie ze sobą, poznanie swoich możliwości i potrzeb. To ogromna dawka pozytywnej energii.

Na naszych spotkaniach celebrujemy kobiecość. To czas dla nas.
Zapisy dla dorosłych kobiet –
Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na warsztaty ruszają 19 marca 2018 r.
Czas trwania – 3 godz.

 

Natalia Przybysz powszechnie znana jako wokalistka polskiego zespołu soulowego i R&B Sistars (zwycięski zespół MTV Music Awards rozpadł się, by w 2012 roku ponownie zagrać razem przed Jamiroquai&Prince). W sierpniu 2011 roku Natalia zagrała przed Erykah Badu na koncercie w Warszawie. Latem 2012 roku nagrała płytę z okazji 50-lecia debiutu artystycznego Janis Joplin. Projekt został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez publiczność, jak i krytyków. Według redaktorów internetowego portalu Jazzsoul Tour premiera „Kozmic Blues” była jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku. Uznanie krytyków i duża frekwencja publiczności na jej koncertach przyczyniły się do wydania albumu „Kozmic Blues; Tribute to Janis Joplin” w czerwcu następnego roku. Album okazał się inspiracją do płyty Natalii Przybysz „Prąd”, który osiągnął status platynowej płyty (30 000 sprzedanych egzemplarzy). W 2015 roku Natalia otrzymała nagrodę Fryderyka w dwóch kategoriach – Album Roku za „Prąd” oraz Singiel Roku dla „Miód”. 9 maja odbyła się premiera singla „Światło nocne” zapowiadającego kolejny album Natalii Przybysz o tym samym tytule. Premiera płyty odbyła się 1 września 2017 roku.

„Gościówy Babskiej Rebelii” – czyli jak być Rebeliantką przez sztukę? Jak odkryć i poczuć w pełni moc kobiecości? Jak otworzyć się na nowe? Czy Rebeliantka=Feministka? Jak znaleźć harmonię między siłą i delikatnością? Na te i inne ekscytujące pytania będziemy szukały odpowiedzi w sztuce, literaturze, muzyce, tańcu, teatrze i mediach. Naszymi „Gościówami” będą inspirujące Kobiety z pasją do sztuki życia. Nie musimy nazywać naszych wewnętrznych stanów – wystarczy, że je poczujemy. Przed nami szansa, aby doświadczyć siebie i momentu, w jakim się znajdujemy, by kreatywnie podejść do własnych potrzeb i pragnień, otworzyć się na nowe. W codziennym pośpiechu brniemy często w schematy, nie dostrzegając szans i możliwości, jakie się przed nami otwierają. Podczas spotkań warsztatowych z „Gościówami” spróbujemy przekroczyć swoje granice, zobaczyć i poczuć bardziej… siebie. Zapraszamy!

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej