W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Gry improwizacyjno-ruchowe dla dorosłych - Zrefleksuj się

Data rozpoczęcia 2019-12-06
Godzina rozpoczęcia 16:30
Miejsce Filia nr 38 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Koszt udziału zapisy
Kategoria Warsztaty

Warsztaty z improwizacji teatralnej to okazja do świetnej zabawy, która wspiera samodoskonalenie i współpracę, skutecznie rozwijając umiejętności miękkie, czyli refleks czy spontaniczność. Poznane techniki i gry improwizacji teatralnej pobudzą Twoją kreatywność, szybkość reagowania, wspieranie zmiany, skuteczną komunikację, a przede wszystkim, dzięki nim zintegrujesz się z sąsiadami i spędzisz dobrze piątek!

Adam Organista – aktor teatralny i filmowy, konferansjer, instruktor improwizacji teatralnej i aktorskiej specjalizujący się od ponad 10 lat w kanadyjskiej metodzie improwizacji stworzonej przez Keitha Johnstona. Kształcony przez trenerów z całego świata, m.in. z Kanady, Danii, USA (iO Chicago), Czech i Niemiec. Członek Rady Programowej Polskiego Instytutu Improwizacji Teatralnej.

​Wydarzenie bezpłatne/zapisy w bibliotece: stacjonarnie lub telefonicznie: 81 311 01 12
Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Zrefleksuj się” organizowanego przez Fundację Inside Out, dzięki wsparciu Fundacji „ORLEN – DAR SERCA” w ramach programu „Moje miejsce na Ziemi”.

Powiązane:

Fundacja Inside Out

Najważniejsze wydarzenia cykliczne