W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Gry improwizacyjno-ruchowe dla dzieci 3-6 lat wraz z rodzicami

Data rozpoczęcia 2019-12-07
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Filia nr 38 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Koszt udziału zapisy
Kategoria Warsztaty

Ruch to zdrowie i wszyscy o tym wiemy. Nieważne czy masz cztery lata czy czterdzieści – warto się ruszać! Z dziećmi i z uśmiechem robić to najlepiej, a o to zadbamy na naszych warsztatach improwizacyjno-ruchowych. Razem będziemy przenosić się w światy przez nas stworzone, nauczymy się, że wyobraźnia nie ma granic, a złapanie piłeczki nie jest takie trudne.

Gry i zabawy z wykorzystaniem różnych rekwizytów nie tylko uczą i rozwijają, ale też zbliżają. Wspólne ćwiczenia to rozwój naszej koordynacji, umiejętności motorycznych i, oczywiście, dobra zabawa.
Poznane aktywności będzie można później wykorzystać w domu lub podczas zabawy z rodzeństwem.

Prowadzący:
Adam Organista – aktor teatralny i filmowy, konferansjer, instruktor improwizacji teatralnej i aktorskiej specjalizujący się od ponad 10 lat w kanadyjskiej metodzie improwizacji stworzonej przez Keitha Johnstona. Kształcony przez trenerów z całego świata, m.in. z Kanady, Danii, USA (iO Chicago), Czech i Niemiec. Członek Rady Programowej Polskiego Instytutu Improwizacji Teatralnej.

Wydarzenie bezpłatne / zapisy w bibliotece: stacjonarnie lub telefonicznie: 81 311 01 12

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Zrefleksuj się” organizowanego przez Fundację Inside Out, dzięki wsparciu Fundacji „ORLEN – DAR SERCA” w ramach programu „Moje miejsce na Ziemi”.

Powiązane:

Fundacja Inside Out

Najważniejsze wydarzenia cykliczne