W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Historie żabki
Data rozpoczęcia 2020-12-19
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce online
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 25 zł / zgłoszenia
Kategoria Warsztaty

Grudniowe warsztaty z cyklu „Historie żabki” będą miały posmak Świąt Bożego Narodzenia.

Podczas zajęć położymy szczególny nacisk na fakt, iż magia świąt to fenomen, który tworzymy sami i który opiera się w dużej mierze na relacjach i radości z prostych rzeczy, takich jak zapach świątecznych pierniczków pieczonych z mamą, ubieranie choinki, czekanie na pierwszą gwiazdkę, śmiech i wspomnienia. Przypomnimy słynne grudniowe opowieści, dalekie miejsca, w jakich ludzie obchodzą święta. Odbędziemy podróż, nie ruszając się z naszych domów. Warsztaty będą aktywizowały różne zmysły, zachęcały do ruchu, kreatywnych rozwiązań, będą pobudzały nasz wewnętrzny potencjał i zachęcały do działania. Podczas manualnych ćwiczeń stworzymy unikalne świąteczne dekoracje, które będą miały indywidualny rys i niepowtarzalny charakter.

Dla dla uczestników zostaną przygotowane pakiety z materiałami na warsztaty, które będzie można odebrać wraz z biletem w Centrum Kultury w godzinach 12:00-14:00 w dni powszednie. 

prowadzenie: Agnieszka Chwiałkowska, Marta Ryczkowska

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej