W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Historie żabki [online]
Data rozpoczęcia 2021-02-21
Godzina rozpoczęcia 16:00
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 25 zł / zgłoszenia
Kategoria Warsztaty

Tematyką lutowych zajęć będą pozytywne uczucia, które kierujemy w stronę innych.

Zastanowimy się wspólnie, jak można kogoś wesprzeć poprzez dzielenie się dobrymi emocjami w czasach zarazy, co zrobić, gdy naturalny kontakt z drugim człowiekiem został zaburzony. Podczas warsztatów będziemy pracować nad naszymi „Pamiętnikami emocji”, rozmawiać o wdzięczności, przyjaźni, opiekuńczości i empatii. Spotkania warsztatowe będą działały kojąco na zmysły. Zanurzymy się w krainę zapachów i smaków. Warsztaty „Historie Żabki” łączą rozmowy o emocjach, wyzwalanie twórczej ekspresji poprzez ruch i indywidualną kreatywność każdego z małych uczestników.

Dla dla uczestników zostaną przygotowane pakiety z materiałami na warsztaty, które będzie można odebrać wraz z biletem w godzinach funkcjonowania kasy Centrum Kultury od 15 do 19 lutego 2021 r. 

Historie żabki – online

prowadzenie: Agnieszka Chwiałkowska, Marta Ryczkowska

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej