W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Hokey Pokey – język angielski z native speakerem

Data rozpoczęcia 2017-05-13
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł (rodzeństwo 5 zł) / zapisy
Kategoria Warsztaty

Warsztaty z języka angielskiego dla dzieci w wieku 6 – 13 lat prowadzi Anthony Odeyale, wykwalifikowany nauczyciel stosujący metodę Early Stage.

Tony pochodzi z Nigerii, mieszkał w Wielkiej Brytanii a od 20 lat żyje w Polsce. Uczy języka poprzez ruch i muzykę, dzięki czemu zdobywanie wiedzy odbywa się w sposób przystępny i naturalny.
Early Stage to połączenie wielu nowoczesnych metod i technik z tradycyjnym podejściem do nauki. Mówienie do uczniów prostym językiem, z dużą liczbą powtórzeń – tak, jak rodzice mówią do dziecka, ucząc je języka ojczystego, stwarzanie w klasie naturalnych sytuacji sprzyjających wzajemnej komunikacji, ułatwianie zapamiętywania słów i zwrotów przy pomocy kojarzenia ich z ruchem i muzyką – wszystko to sprawia, że nauka języka staje się przyjemnością.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne