W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

II Ogólnopolskie Biennale Malarstwa "Lubelska Wiosna" | Wystawa

II Ogólnopolskie Biennale Malarstwa "Lubelska Wiosna" | Wystawa
Data rozpoczęcia 2023-04-01
Data zakończenia 2023-05-07
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Wernisaż

Na wystawie pokonkursowej „Lubelska Wiosna” zaprezentowane zostaną prace zakwalifikowane do wystawy. To konkurs o zasięgu ogólnopolskim, mający na celu promowanie i wpieranie młodych artystów poruszających się w obszarze szeroko pojętego malarstwa. Skierowany jest dla osób do 35. roku życia – absolwentów kierunków artystycznych

„Lubelska Wiosna” jest jedynym tego typu cyklicznym wydarzeniem o zasięgu ogólnopolskim po wschodniej stronie Wisły skierowanym do profesjonalistów w dziedzinie malarstwa. Jednocześnie w żaden sposób nieograniczającym twórców jeśli chodzi o temat, technikę i konwencję.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym: Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałka Województwa Lubelskiego, Prezydenta Miasta Lublin.

Bilety w kasie CSK oraz na bilety.spotkaniakultur.com

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej