W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ile waży rzeźba? - warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL/UA

Ile waży rzeźba? - warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7–12 lat | PL/UA
Data rozpoczęcia 2022-11-19
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza na warsztaty rodzinne pt. "Ile waży rzeźba?".

Co to jest rzeźba i z czego może być zrobiona? Czy koniecznie do stworzenia rzeźby potrzebujemy drewna lub kamienia? Ile osób potrzeba do przeniesienia rzeźby? Na warsztatach uczestnicy poznają prace rzeźbiarzy, którzy zaskoczą ich wykorzystywanym materiałem. Wykonają własne rzeźby, których kształt i ciężar będzie zależał tylko od ich fantazji.

Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (16.11) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).
Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.