W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Inny wymiar podróży: Tomasz Tułak

Data rozpoczęcia 2017-04-20
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Filia nr 2 MBP. ul. Peowiaków 12
Organizator Miejska Biblioteka Publiczna
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Relacja z podróży do krain nomadów - górskich republik Kirgistanu i Tadżykistanu, gdzie życie wśród skalnych dolin nie zmieniło się przez wieki. Nadal przyjeżdża tu bardzo niewielu turystów.
Pamir – trzecie najwyższe góry świata, przypominają Tybet. Są pełne ośnieżonych szczytów, kolorowych jezior i rozległych zielonych dolin. Mieszkańcy tych rejonów to Kirgizi i Tadżycy. Zawsze można liczyć na ich gościnę.

Tomasz Tułak - właściciel biura podróży Om Tramping Klub, podróżnik, absolwent Leśnictwa (UR w Krakowie) i Religioznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim, fotograf – amator, w podróży jest o kilkunastu lat. W ciągu ostatnich dziesięciu lat odwiedził kilka razy Syberię, Indochiny, Indie, Karakorum w Pakistanie, Kanadę i USA (w tym Alaskę) w Ameryce Pn. i większość krajów Ameryki Pd.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne