W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Jak będę duża, zostanę… GRAFICZKĄ” | Plakat domowy

„Jak będę duża, zostanę… GRAFICZKĄ” | Plakat domowy
Data rozpoczęcia 2021-09-25
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 - pracownia warsztatowa (parter)
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Na warsztatach każda z uczestniczek zaprojektuje swój plakat domowy. Przy użyciu prostych form plastycznych wyczarujemy wyraziste, przykuwające uwagę plakaty, które umilą czas, zachęcą do relaksu lub przypomną coś ważnego. 

Prowadzenie: Katarzyna Bogucka
Dla kogo: dla dziewczyn 13-18 lat
Zapisy: udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz online, decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona

Katarzyna Bogucka – wszechstronna ilustratorka. Jej znaki rozpoznawcze to geometryczne, nowoczesne sylwetki i kształty oraz niebanalna kolorystyka. Jej prace zaskakują oryginalnością, a jednocześnie są spójne z bardzo charakterystycznym stylem autorki. Można je zobaczyć na łamach prasy (m.in. „Twój Styl”, „Zwierciadło”, „Wysokie Obcasy”), w książkach dla dzieci, w animacji, jak i szeroko pojętym designie. W 2013 otrzymała nagrodę The Nami Island International Picture Book Illustration Concours w Seulu i wzięła udział w wystawie Bologna Illustration Exhibition. W 2015 roku otrzymała wyróżnienie w Bolonii za „Wytwórnik Kulinarny” stworzony razem z Szymonem Tomiło, wydany przez Wytwórnię.

www.nioska.com