W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Jak wygląda Twoje szczęście? | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 6–12 lat | PL + UA

Jak wygląda Twoje szczęście? | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 6–12 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2022-10-08
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł
Kategoria Warsztaty

Na pewno udało wam się kiedyś znaleźć jednogroszówkę lub czterolistną koniczynę. Mówi się, że przynoszą one szczęście. Czym właściwie jest szczęście? Czy możemy się nim dzielić? Podczas warsztatów uczestnicy spróbują stworzyć własne definicje szczęścia. Odpowiedzą na pytania, które mogą wydawać się bardzo proste.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (5.10) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online, link do formularza zgłoszeniowego można znaleźć na stronie labirynt.com.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Michał Rachwalski, edukator Galerii Labirynt
Tłumaczenie: Anna Struts

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej