W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Jesienne zabawy i piosenki dla rodziców i dzieci do lat 4

Data rozpoczęcia 2017-11-14
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”, ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Cykl „mamalucha” – Nie straszna nam plucha!
Jesienne zabawy i piosenki dla rodziców i dzieci do lat 4.

Katar, kaszel, chrypka to chyba najczęstsze skojarzenia rodziców z jesienią. Chorobom, syropom, kropelkom mówimy stanowcze nie! Uderzmy w jesienną pluchę piosenką!

Zapraszamy na warsztat, który zabierze Dużych i Małych w świat dźwięków i zabaw muzycznych. Postaramy się znaleźć muzyczną receptę na wszystkie jesienne dolegliwości, łącznie z chandrą. Dowiemy się przy okazji jak rozwijać wrażliwość i wyobraźnię muzyczną najmłodszych oraz jak połączyć dźwięki z porą roku. Jak brzmi jesień? Dowiecie się na warsztatach!

Prowadzenie: Ewa Kuszewska

Ewa Kuszewska - absolwentka muzykologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i logopedii na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2011 roku prowadzi Akademię Rozwoju Dziecka „Dobry Start” oraz Fundację Aktywni Rodzice. Jest inicjatorką konkursu „Miejsce przyjazne rodzicom i dzieciom”, który swoim patronatem objął Prezydent Miasta Lublin. Pomysłodawczyni cyklu koncertów „Smyki” dla małych melomanów. Prowadzi badania naukowe nad rozwojem muzycznym dzieci i wpływem muzyki na ich ogólny rozwój,
a zawłaszcza na rozwój mowy. Prywatnie mama Natalki i Weroniki.

koszt uczestnictwa – 10 zł
zapisy –
koordynatorki cyklu: Marta Graban-Butryn, Alicja Kawka

O cyklu: Razem ze swoim Dzieckiem zwiedziliście już wszystkie parki w okolicy, zbadaliście dogłębnie place zabaw, a do Waszego wspólnego bycia razem powoli zaczyna wkradać się nuda? Macie ochotę przełamać ustalony porządek dnia? Zanim Twoje Dziecko nawiąże pierwsze przyjaźnie w przedszkolu, zapraszamy Was na spotkania z cyklem „mamalucha”!  U nas możesz twórczo spędzić czas ze swoim Dzieckiem, poznać inne Mamy z okolicy, wymienić się doświadczeniami, pogadać przy kawie i poznać masę zabaw, które pozwolą Wam pokonać nudę! Stworzymy przestrzeń sprzyjającą wspólnej zabawie i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami a maluchami.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne