W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Jubileuszowy koncert sylwestrowy na bis

Jubileuszowy koncert sylwestrowy na bis
Data rozpoczęcia 2023-03-08
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Teatr Muzyczny w Lublinie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Organizator Teatr Muzyczny w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Na specjalne życzenie Widzów Teatr Muzyczny ponownie zaprezentuje Jubileuszowy Koncert Sylwestrowy.

8 marca 2023 r. o godz. 18:00 na naszej Teatru zabrzmią utwory, które Państwo kochacie i przy których świetnie się bawicie nie tylko na spektaklach. Podczas tego wyjątkowego koncertu wystąpi cały Zespół Teatru Muzycznego w Lublinie: soliści, balet, chór i orkiestra, a także goście specjalni!

Teatr Muzyczny zaprasza do wspólnego świętowania Jubileuszu 75-lecia oraz Międzynarodowego Dnia Kobiet!

Wystąpią soliści: Kamila Lendzion, Anna Barska, Paulina Janczaruk-Czarnecka, Dorota Szostak-Gąska, Jakub Gąska, Patryk Pawlak, Patrycjusz Sokołowski i gościnnie Wiktoria Franciszka Trynkiewicz, balet w choreografiach przygotowanych przez solistów baletu – Agatę Grabałowską i Filipa Krzyżelewskiego, chór oraz kameralna orkiestra Teatru Muzycznego w Lublinie pod dyrekcją maestro Vincent Kozlovsky. Koncepcja i reżyseria koncertu: Kamila Lendzion.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej