W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kabaret Stonka Ziemniaczana oraz Człowiek z Wąsem na Przedzie

Kabaret Stonka Ziemniaczana oraz Człowiek z Wąsem na Przedzie
Data rozpoczęcia 2010-05-27
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Kabareton

Kabaret Stonka Ziemniaczana to grupa czworga ludzi, którzy z uwielbieniem pławią się w absurdzie otaczającego ich świata. Specyficzne poczucie humoru prezentowane przez grupę ociera się często o absurd i groteskę, a skecze potrafią zaskakiwać czy wręcz szokować niespodziewanymi zwrotami akcji. W ich grze i sposobie prezentowania rzeczywistości wielu widzów dostrzega echa inspiracji twórczością Monty Pytona, do której członkowie kabaretu otwarcie się przyznają. Czwartkowy występ będzie premierowym pokazem najnowszego programu pt.: "Stonka TV".
Stonka Ziemniaczana wystąpi w składzie: Marcin Garbowski, Edyta Wiszewska, Krzysztof Badowski, Darek Figura.

Na specjalnym pokazie Stonki wystąpi także objawienie lubelskich Pythonaliów, człowiek, który swoim głupi krokiem (i krótkimi spodenkami) zdobył ratusz lubelski i podbił serca ogólnopolskich mediów - Bartosz Latus, czyli Człowiek z Wąsem na Przedzie. Jako człowiek wielce utalentowany i bardzo pomysłowy zadebiutuje we własnym One Man Show, ew. Szoł Jednego Menela. Bartek jest również współorganizatorem tegorocznej edycji Pythonaliów, które odbędą się w dniach 20-24 października w Chatce Żaka i Graffiti.

Wstęp wolny