W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

KASAI - Koncert w Klubie Muzycznym CSK

KASAI - Koncert w Klubie Muzycznym CSK
Data rozpoczęcia 2021-06-17
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultury, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 60 zł – normalny, 50 zł - ulgowy
Kategoria Koncert

Kasai (Kasia Piszek) – pianistka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka. W maju 2019, nakładem ART2 Music, ukazał się jej debiutancki album „Equals”, a w 2020 wersja live „Equals – Kattegat Session”, która zdobyła nominację do nagrody Fryderyk 2021 w kategorii Album Roku Alternatywa. W tym samym roku, artystka połączyła siły z Y – wokalistką zespołu BOKKA, a owocem tej współpracy jest utwór „Rite of Passage”.

Koncerty Kasai to wyjątkowe i emocjonalnie intymne spotkania. Jej muzyka jest niezwykle plastyczna, obrazowa i wielopłaszczyznowa, płynie „z głębi serca i prosto w serce”. Inspiracje operą, filmem i muzyką symfoniczną, obecne w muzyce Kasai, wpisane są w szeroko pojęty nurt muzyki alternatywnej. Artystka w swoich utworach zaprasza słuchacza w unikalną, pełną osobistych przeżyć i przemyśleń podróż – eteryczną i liryczną, ulotną i czasami mroczną, pełną napięć i sprzeczności.

Kasia Piszek ma na swoim koncie współpracę z czołówką krajowej sceny muzycznej: Moniką Brodką, Arturem Rojkiem, Anią Dąbrowską, Pauliną Przybysz, Muńkiem Staszczykiem, Męskie Granie Orkiestra i zespołem Voo Voo (album Anawa 2020). Tworzy również muzykę do spektakli teatralnych.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej