W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
"Kiedy kota nie ma"
Data rozpoczęcia 2013-06-22
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Spektakl

Premiera: 09-06-2012 18:00
Autor: Johnnie Mortimer, Brian Cooke
Reżyseria i inscenizacja: Andrzej Gałła
Kierownictwo Muzyczne: Szymon Makowski
Scenografia i kostiumy: Andrzej Gałła
Współpraca reżyserska: Tomasz Janczak
Współpraca muzyczna: Agnieszka Tyrawska-Kopeć
Muzyka i aranżacja orkiestry: Monika Gałła
Teksty piosenek: Artur Kusaj

Opis
Wszyscy doskonale wiemy, co podczas nieobecności kota potrafią wyrabiać osławione powiedzonkiem myszy. Gdy jednak do harcowania zabierają się słomiani wdowcy w średnim wieku, nigdy nie wiadomo jak dalece komicznym i żenującym może się okazać niewinny skok w bok.
Coś musi być nie tak, skoro na miesiąc miodowy jadą dwie żony, a ich mężowie w tym czasie starają się znaleźć im sprawne i godne zastępstwo. Zniechęcony do życia George i próbujący wciąż czerpać z niego pełnymi garściami Humhprey stają do klimakteryjnego boju ze swoimi małżonkami - Mildred, szukającą choćby bladego blasku ognia, który od dwudziestu pięciu lat nie rozpłomienił się dostatecznie oraz Ethel, która wprowadza się do przyjaciół kierowana podejrzeniami o notoryczne zdrady Humphreya.
Kulminacyjny wieczór, który każdy ma celebrować według określonego swoistym rozejmem planu (notabene przez każdego rozumianego zgoła inaczej) komplikuje się jednak dość znacznie. Panie mają spędzić czas w samolocie do Paryża, panowie w odmłodzonym towarzystwie wyzwolonej Jennifer i neurotycznej Shirley, jednak na sielance całej sytuacji znacząco zaciąży brak planu B.
Bilety
Sektor 1
Normalny
40,00 zł
Ulgowy
35,00 zł

Powiązane:

Opera Lubelska