W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Kieszonkowe ogrody
Data rozpoczęcia 2017-07-19
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7
Organizator Warsztaty Kultury
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty w nurcie urban jungle – miejskiej dżungli. Kieszonkowe ogrody to eksplozja natury tam gdzie pozornie nie ma na nią miejsca – na ciasnych balkonach, w małych mieszkaniach. Na warsztatach stworzymy kieszenie z filcu i maty kokosowej, w których będziemy mogli uprawiać zioła, kwiaty, warzywa, rośliny doniczkowe na niewielkich powierzchniach. Poznamy też zasady ich uprawy i pielęgnacji. Filcowe bądź kokosowe kieszenie świetnie eksponują zieleń roślin i dobrze wpisują się we wnętrza o różnej stylistyce. Dodatkowym plusem jest to, że powstałe na warsztatach kieszonki będziemy mogli rozwijać o nowe moduły, stopniowo rozbudowując ogród do wymarzonej skali.

Zapisy: dzieci w wieku od 5 lat wraz z opiekunem. Na zajęcia obowiązują zapisy pod nr 81 533 08 18 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00). Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Prowadzenie: Magdalena Zaworska