W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kilogram Records – warsztaty dla dzieci

Kilogram Records – warsztaty dla dzieci
Data rozpoczęcia 2014-07-10
Godzina rozpoczęcia 14:00
Kategoria Warsztaty

Podczas tegorocznych Innych Brzmień wytwórnia Kilogram Records przygotowała dwa specjalne spotkania muzyczne dla najmłodszych. Znakomici instrumentaliści Adam Żuchowski i Michał Górczyński, poprowadzą odpowiednio 9 i 10 lipca warsztaty muzyczno-dźwiękowe, podczas których dowiedzieć się będzie można m.in. skąd się biorą dźwięki, jak łączą się wzajemnie ze sobą i jak powstaje muzyka. Spotkania mają na celu przybliżyć zarówno warsztat muzyczny, czyli pokazać dzieciom na czym polega gra na poszczególnych instrumentach, jak i zachęcić do bardziej świadomego odbioru muzyki. Zajęcia z artystami z Kilogram Records służą rozwijaniu pasji i zainteresowań muzycznych najmłodszych widzów, a jednocześnie są doskonałą zabawą dla dzieci w każdym wieku.

Adam Żuchowski – kontrabasista, kompozytor, aranżer większości projektów muzycznych i spektakli realizowanych przez Andre Ochodlo. Od 2002 roku jest kierownikiem Teatru Atelier w Sopocie. Cały czas aktywnie działa także na trójmiejskiej scenie jazzowej m.in. w składzie Mania Trio, nagrodzonym w tym roku Fryderykiem w kategorii debiut jazzowy. Na Innych Brzmieniach wystąpi w projekcie: Mikołaj Trzaska gra „Różę”.

Michał Górczyński – jeden z najzdolniejszych i jednocześnie najbardziej zapracowanych klarnecistów w Polsce. Muzyk specjalizujący się w klarnecie basowym, na stałe współpracuje m.in. z Mikołajem Trzaską (IRCHA) oraz Marcinem Maseckim (Profesjonalizm). Na przestrzeni lat grał bądź gra nadal w tak różnorodnych składach jak Cukunft, Pink Freud czy Warszawska Orkiestra Rozrywkowa. Na Innych Brzmieniach wystąpi w projekcie: Mikołaj Trzaska gra „Różę”.

Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem 516 192 420 lub mailowo pod adresem wawiorkaj@gmail.com. Kuratorem wydarzenia jest Joanna Wawiórka – Kamieniecka.