W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Kino dla najmłodszych
Data rozpoczęcia 2016-07-16
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5, Lublin
Organizator Galeria Labirynt
Kontakt http://kino@labirynt.com.
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

W trzecią sobotę lipca absolutny klasyk w „pirackim świecie animacji”! Chłopiec, który nie chce dorosnąć, wraca. Przybywa z „drugiej gwiazdy na prawo”, by przeżywać kolejne, pełne humoru niezwykłe przygody. Film stanowi doskonałą rozrywkę dla całej rodziny. Oprócz znanych bohaterów pojawiają się też nowi, poznamy więc sceptyczną wróżkę, która nie wierzy w bajki i uważa, że wyrosła już z dziecinnych historyjek swojej mamy o magii i potędze wyobraźni. Musi jednak jej zaufać, uwierzyć w moc czarodziejskiego pyłu i polecieć na ratunek całej Nibylandii…

Dzięki licencji MPLC wstęp na sobotnie seanse w Galerii Labirynt jest bezpłatny. Warunki licencji nie pozwalają jednak na publiczną reklamę tytułów, stąd szczegółowy program filmowy można uzyskać pisząc na adres: http://kino@labirynt.com.

Powiązane:

Galeria Labirynt