W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kino pod gwiazdami: Oficer i szpieg

Kino pod gwiazdami: Oficer i szpieg
Data rozpoczęcia 2020-05-30
Godzina rozpoczęcia 20:30
Miejsce Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

Wracamy do tradycji kina plenerowego w Muszli Koncertowej, gdzie ponad dekadę temu mogliśmy oglądać starannie wyselekcjonowane filmy z różnych zakątków świata. Z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa Centrum Kultury zaprezentuje cykl zatytułowany „Kino pod gwiazdami”. 

W ostatni majowy weekend zobaczymy produkcje, których polskie premiery ominęły nas podczas pandemicznej drzemki – głośne filmy, które nieoglądane na dużym ekranie tracą na swojej sile przekazu.

W programie: 

  • 29.05 / piątek / godz. 20:30 / lubelska premiera: „Biały, biały dzień”, reż. Hlynur Pálmason

Szczegóły wydarzenia >>>

  • 30.05 / sobota / godz. 20:30 / „Oficer i szpieg”, reż. Roman Polański

Szczegóły wydarzenia >>> 

➡️ Miejsce:
„Kino pod gwiazdami”
Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim
(wejście do Muszli od godz. 20:00)

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Informacje na temat bezpłatnych wejściówek online już wkrótce w wydarzeniu na Facebooku

Prosimy zapoznać się z zaleceniami Organizatora dotyczącymi udziału w seansie. Informujemy, że na 1000 miejsc na terenie Muszli Koncertowej dostępnych będzie 200, aby zachować prawidłowe odstępy między widzami.