W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kino w Teatrze Starym: Plan Maggie

Kino w Teatrze Starym: Plan Maggie
Data rozpoczęcia 2017-06-12
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału normalne 10 zł, ulgowe 8 zł
Kategoria Film

„Plan Maggie” (Maggie's Plan)
USA 2015
czas trwania: 92 minuty
scenariusz i reżyseria: Rebecca Miller
obsada: Greta Gerwig (Maggie), Ethan Hawke (John Harding), Julianne Moore (Georgette), Bill Hader (Tony), Travis Fimmel (Guy)

Po nieudanych doświadczeniach w związkach, Maggie decyduje się urodzić i samotnie wychować dziecko. Jej plan nieco skomplikuje fakt, że właśnie się zakochuje... w żonatym mężczyźnie. Błyskotliwy wykładowca uniwersytecki jest niespełnionym pisarzem. Uwięziony w toksycznym małżeństwie, nie może rozwinąć skrzydeł. Co jednak pocznie Maggie, kiedy po kilku latach dojdzie do wniosku, że jej diagnoza była pomyłką, a byli małżonkowie idealnie do siebie pasują?
Błyskotliwa, inteligentna, znakomita komedia, której mogłoby przyświecać motto z Woodego Allena: chcesz rozśmieszyć Pana Boga, zdradź mu swoje plany…
Magda Sendecka, kurator programu filmowego w Teatrze Starym

nagrody:
Traverse City Film Festival 2016: najlepsza amerykańska fabuła

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej