W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kino w Teatrze Starym. "Rewers"

Kino w Teatrze Starym. "Rewers"
Data rozpoczęcia 2013-03-04
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Film

Pragnąc przybliżyć lubelskiej publiczności sylwetkę tak utytułowanego muzyka, jakim jest Włodek Pawlik, Teatr Stary zaprasza na serię wydarzeń z jego udziałem. Poniedziałkowa projekcja filmu "Rewers" pozwoli zaprezentować widzom Kina w Teatrze Starym kolejne oblicze artystyczne Pawlika jako kompozytora muzyki filmowej. W rozmowie o filmie, oprócz Włodka Pawlika, weźmie udział autor nagradzanego scenariusza, Andrzej Bart

"Rewers" w wykonaniu fenomenalnych aktorek: Agaty Buzek, Krystyny Jandy i Anny Polony, którym dzielnie dotrzymują kroku Marcin Dorociński i Adam Woronowicz. Obsypany nagrodami debiut Borysa Lankosza, wg scenariusza Andrzeja Barta, ze zdjęciami Marcina Koszałki i muzyką Włodka Pawlika, to nowy głos w polskim kinie, ciekawy formalnie, odmienny w tonie od dotychczasowych martyrologicznych rozpraw, ale i hołd złożony silnym kobietom.
Magdalena Sendecka, kurator programu filmowego w Teatrze Starym