W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Klub Fanów Dobrych Filmów: "Siedem minut po północy"

Klub Fanów Dobrych Filmów: "Siedem minut po północy"
Data rozpoczęcia 2017-11-23
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice"
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

Ekranizacja bestsellerowej powieści Patricka Nessa w reżyserii twórcy wizjonerskiego "Sierocińca" i zapierającego dech w piersi "Niemożliwego", opowieść o chłopcu, który szukając ratunku dla ukochanej mamy wkracza do świata, którego istnienia nawet nie podejrzewamy!

Niewielu jest dorosłych, którzy mieliby tyle odwagi co 10-letni Connor O'Malley (Lewis MacDougall). Chłopiec codziennie musi bronić się przed grupą starszych chłopaków, którzy prześladują go w szkole. Prawdziwy dramat jednak rozgrywa się w domu chłopca – samotnie wychowująca go matka Lizzie (Felicity Jones) przegrywa walkę z chorobą, a lekarze rozkładają ręce. W tej sytuacji Connor zyskuje niezwykłego sprzymierzeńca – jest nim mroczna istota ze snów (Liam Neeson), która za pośrednictwem niezwykłych, magicznych opowieści wciąga Connora w świat, gdzie znaleźć można odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. "Siedem minut po północy" to historia pełna wielkich emocji i ciekawych refleksji.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej