W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Kocie ruchy" pokaz podsumowujący warsztaty Street Dance

"Kocie ruchy" pokaz podsumowujący warsztaty Street Dance
Data rozpoczęcia 2017-06-14
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Udział Bezpłatny
Kategoria Pokaz

Kolejny rok za nami, wraz z nim nowe doświadczenia, umiejętności i awans na wyższy poziom, przypieczętowany uczestnictwem w jednej z największych i najbardziej prestiżowych imprez tanecznych w Polsce – RYTM ULICY w Pile – od kilku lat turnieju międzynarodowego.

W ubiegłych latach grupa z powodzeniem debiutowała na dziecięcych edycjach tej imprezy, od tego roku będzie już konfrontować swe umiejętności z najlepszymi w kraju. Nie zabrakło medali na terenie lokalnym – z ostatniego turnieju w Łęcznej tancerze wrócili udekorowani srebrem i brązem w kategoriach solo, duety i formacje hip-hop. Podsumowanie roku szkolnego 14 czerwca będzie ciekawym spotkaniem artystycznym, na którym grupa zaprezentuje swój dorobek taneczny minionego sezonu – pokaz formacji, duety i solo.

Wraz ze ŻBIKAMI zatańczą mniejsze, nie mniej drapieżne „koty” – najzdolniejsi uczestnicy młodszej grupy początkującej, awansujący w przyszłym roku do grupy zaawansowanej.

Wystąpią:
Małgorzata Borowiec
Wiktoria Chryć
Jagoda Filin
Hania Gawda
Patrycja Gołębiowska
Agata Góra
Małgorzata Kowalczyk
Dawid Kozak
Paulina Król
Amelia Stanioszczyk
Marcelina Szwed
Maja Trancygier
Natalia Trancygier
Emilia Wałach
Natalia Wójcik

Przygotowanie – Paweł Mazur