W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Acquaphonica “Private Enemy”

Koncert: Acquaphonica “Private Enemy”
Data rozpoczęcia 2014-04-02
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Koncert

"Private Enemy” to prawdziwe odkrycie i wyjątkowa okazja! Federica Colangelo, włoska pianistka i kompozytorka stworzyła zachwycającą mieszankę klasyki i jazzu. Chociaż towarzyszą jej muzycy z pochodzący z różnych krajów (USA, Łotwa, Bułgaria, Holandia), to widać, że muzyka jest ich wspólnym językiem, brzmią jak świetnie zgrana orkiestra. Wszystko wydaje się być na właściwym miejscu, doskonałe, nie ma ani jednej niepotrzebnej czy fałszywej nuty. Piękne, melodyjne i emocjonalne kompozycje wzbogaca konsekwencja muzycznej struktury i niezwykła równowaga pomiędzy napisanymi i improwizowanymi partiami. Duża dawka dobrej energii. Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Tetrze Starym

Acquaphonica to zespół z Holandii ale grający w składzie jak najbardziej międzynarodowym. Federica Colangelo, Włoszka, zrealizowała swój projekt we współpracy z basistą z Bułgarii, perkusistami z Łotwy i Słowenii, saksofonistą z USA i Holandii oraz gitarzystą z Holandii. Płyta zespołu Acquaphonica pt. "Private Enemy" zebrała bardzo dobre recenzje w Niderlandach a zespół koncertuje w chwili obecnej w całej Europie i przygotowuje się jesienią do nagrania nowego materiału...w Polsce.

Zespół wystąpi w składzie:
Federica Colangelo (Włochy) – fortepian,
Jonathan Bittman (USA) – saksofon,
Matthijs Tuijn (Holandia) – gitara, Kaspars Kurdeko (Łotwa) – perkusja,
Mihail Ivanov.(Bułgaria) - kontrabas

Bilety: I - 40 zł, II - 30 zł, III - 20 zł

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej