W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert Ani Brody „Moja Tajemnica, czyli jak bawić się muzyką i słowem...”

Data rozpoczęcia 2018-07-15
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce plac Litewski
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Będzie można usłyszeć piosenki śmieszne i dziwne, liryczne i fantastyczne, bajeczne i o wietrze... Wiersze i muzyka dla smyka w towarzystwie cymbałów, magicznych dzwonków i liry korbowej.

Uwaga Dzieci! Powiem Wam dlaczego zima za nos trzyma, jak zaśpiewać kołysankę dla mamy i taty oraz jak zatańczyć piosenkę o maczku.
Uwaga Rodzice! Interpersonalny charakter zajęć rozbudzi wyobraźnię Waszego dziecka. Pozwoli rozpuścić wodze fantazji i przeżyć cudowną przygodę w Krainie Sztuki.

Jako materiał do interaktywnych działań w czasie koncertu posłużą nam dawne gry, tańce i zabawy. Kanwą opowieści muzycznej będzie warmińska bajka Ireny Kwinto "Biały łabędź" zaaranżowana i przekształcona na język sztuki. Opowieść podtrzymuje śpiewający narrator- pani Ania Broda.Dzieci i rodzice dopowiadają wybrane elementy opowieści. To aktywny w udział z możliwością improwizacji, ponieważ w bajce wszystko może się zdarzyć :)

Najważniejsze wydarzenia cykliczne