W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert Anny Marii Adamiak "Tylko mnie poproś do tańca"

Koncert Anny Marii Adamiak "Tylko mnie poproś do tańca"
Data rozpoczęcia 2019-06-13
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Teatr Muzyczny w Lublinie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Organizator Teatr Muzyczny w Lublinie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Udział Płatny
Koszt udziału 40 zł
Kategoria Koncert

Teatr Muzyczny w Lublinie zaprasza w muzyczną podróż wspomnień, w której główną rolę odgrywają piosenki wyjątkowych kobiet – ikon polskiej sceny – Anny Jantar i Ireny Jarockiej. Kochane przez miliony fanów – barwne, delikatne a zarazem silne, odważne i wierne sobie - takie też są ich piosenki. Piosenki niezwykle kobiece – doskonała synergia tekstu i muzyki w pełnych pasji interpretacjach Anny Marii Adamiak i Tomasza Betki. Całość uzupełniona komentarzem.

W koncercie usłyszymy hity z repertuaru tych dwóch znakomitych Artystek m.in. Tyle słońca w całym mieście, Radość najpiękniejszych lat, Tylko mnie poproś do tańca, Nie wierz mi, nie ufaj mi, Moje jedyne marzenie, Kawiarenki, Wymyśliłam cię, Śpiewam pod gołym niebem, Był ktoś, W świetle nocy, w świetle dnia i Bądź mym aniołem. 

Wykonawcy:
Anna Maria Adamiak - śpiew
Tomasz Betka - fortepian
Paweł Świętorecki - prowadzenie

Powiązane:

Opera Lubelska