W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Arek Zawiliński oraz Daryl Strodes Band

Koncert: Arek Zawiliński oraz Daryl Strodes Band
Data rozpoczęcia 2022-09-24
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce ACKiM UMCS "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Organizator Fundacja Obszar Działań Artystycznych
Udział Płatny
Koszt udziału 50/60 zł
Kategoria Koncert

Arek Zawiliński

Bluesman, kowboj, poeta drogi – autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta posługujący się technikami fingerpicking slide i bottelneck. oncertował na festiwalach w Polsce, Francji, Czechach, Słowacji jak i grywał na ulicach Amsterdamu. Nagrał 5 płyt z własnym repertuarem i promuje obecnie na koncertach swoje nowe wydawnictwo „Moje buty już tam są” (2022).

Daryl Strodes Band (USA/Polska)

Przez ostatnie dwie dekady występował na całym świecie i zgromadził szeroką i zróżnicowaną rzeszę fanów. Koncertował w USA, Europie i Azji Południowo-Wschodniej. Daryl był nominowany do dwóch nagród Independent Music Awards, a także do licznych list przebojów w różnych gatunkach. Podczas nadchodzących tras koncertowych w 2022 roku zaprezentuje utwory z nadchodzącej EP-ki, kilka starszych utworów funkowo-soulowych Daryla w nowej odsłonie oraz kilka klasyków bluesa, rocka i r&b

Wydarzenie jest częścią Chatka Blues Festival 2022.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej