W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Ariadne's Thread
Data rozpoczęcia 2019-05-10
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Radio Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2, 20-030 Lublin
Organizator Radio Lublin
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Ariadne's Thread to projekt muzyczny założony w Krakowie w 2018 roku przez wokalistkę i multiinstrumentalistkę Adriannę Zborowską, która dobrała do składu muzyków znanych z takich projektów jak Beltaine, Balquemia i Pokrzyk. Muzycznie Ariadne's Thread bazuje na korzennym brzmieniu akustycznych instrumentów folkowych, takich jak lira korbowa, harfa, flety czy buzuki. Jednak artyści wykraczają daleko poza ramy muzyki folk. W repertuarze grupa posiada opracowania utworów średniowiecznych i renesansowych głównie z europejskich regionów ze szczególnym wskazaniem na Skandynawię czy kraje celtyckie.

Zespół aktualnie planuje swoją debiutancką płytę zatytułowaną "From The Very Beginning".

Ariadne's Thread tworzą:

  • Adrianna Zborowska
  • Jan Gałczewski
  • Michał Górka
  • Anton Korolev
  • Michał Biel

Zaproszenia do zdobycia w konkursach na antenie Radia Lublin lub na facebookowej stronie wydarzenia poprzez rejestrację: https://ariadnesthread.evenea.pl