W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Artur Andrus
Data rozpoczęcia 2021-10-17
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Akademicka 15
Organizator "LubArt – Lubelski Impresariat Artystyczny
Udział Płatny
Kategoria Koncert

"LubArt – Lubelski Impresariat Artystyczny zaprasza na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej.

W programie pojawią się także te pochodzące z ostatniego albumu pt. „Sokratesa 18” o podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach, takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją.
O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać.
Arturowi Andrusowi towarzyszą muzycy: Wojciech Stec – fortepian, gitara, Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon, Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet, Paweł Żejmo – perkusja.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej