W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert "Bez korzeni nie ma skrzydeł"

Data rozpoczęcia 2019-05-19
Godzina rozpoczęcia 19:15
Miejsce Amfiteatr na Poczekajce, Al. Kraśnicka 76
Organizator Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii Poczekajka w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Koncert „Bez korzeni nie ma skrzydeł” poświęcony zbliżającemu się Dniu Matki który, wykona Marcin Styczeń wraz z zespołem.
Marcin Styczeń jest kolejnym, znanym w lubelskim środowisku artystycznym wykonawcą. Pieśniarz, kompozytor, autor tekstów. Artysta niezależny od wielkich wytwórni, mód i dyktatury mainstreamowych mediów. Zależny za to od swoich słuchaczy. To dla nich tworzy. Wspólnie z nimi odbywa podróż, która wiedzie w głąb. Obdarzony przejmującym, ciepłym głosem, który koi i niepokoi, pobudza do refleksji i daje nadzieję.

Wydarzenie to jest realizowane w ramach projektu Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii Poczekajka w Lublinie przy wsparciu Finansowym Miasta Lublin.
 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne