W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: CZY PAMIĘTASZ… „Powróćmy jak za dawnych lat”

Koncert: CZY PAMIĘTASZ… „Powróćmy jak za dawnych lat”
Data rozpoczęcia 2016-09-24
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Scena Teatru Muzycznego w Lublinie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Organizator Teatr Muzyczny w Lublinie
Kontakt tel. 81 532 25 21
e- mail: widownia@teatrmuzyczny.eu
Udział Płatny
Koszt udziału bilety: 15 zł
Kategoria Koncert

Wspaniała zabawa przy niezapomnianych, wiecznie młodych - znanych wielu pokoleniom - przebojach okresu międzywojennego i powojennego. Tytuł koncertu w pełni oddaje atmosferę wieczoru. W programie znalazły się piosenki z przedwojennych filmów.

Szlagiery dwudziestolecia międzywojennego są nadal popularne, mają swoich miłośników, wiernych słuchaczy i to nie tylko wśród starszego pokolenia. Te piosenki wykonywali cieszący się wielką popularnością artyści tacy jak: Eugeniusz Bodo, Tola Mankiewiczówna, Zula Pogorzelska, Hanka Ordonówna, Adolf Dymsza i Mieczysław Fog. Tym razem usłyszymy te znakomite piosenki w nowych aranżacjach, w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego w Lublinie, którzy sprawią, że poczujemy się, jak za dawnych lat...

Ten niezwykły koncert zrealizowany zostanie w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 60+Kultura, którego celem jest aktywizacja osób powyżej 60 roku życia, zachęcenie ich do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej