W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert "Dwa Żywioły"
Data rozpoczęcia 2017-01-01
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1, Sala Operowa
Organizator Centrum Spotkania Kultur
Udział Płatny
Koszt udziału Kat. II 80 zł, Kat. I 180 zł, VIP 220 zł, Premium 250 zł
Kategoria Koncert

1 stycznia o godzinie 19:00 w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur odbędzie się koncert w wykonaniu Aleksandry Kurzak i Krzysztofa Cugowskiego. Towarzyszyć im będą Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze, Lubelski Chór „Elementorum” i Lwowski Akademicki Chór Męski „Dudaryk”. Reżyserią i artystyczną opieką zajmie  się dyrektor Filharmonii Dolnośląskiej Tomasz Janczak. Łącznie w utworach operowych, operetkowych i musicalowych wystąpi ponad 120 osób!

Koncerty Noworoczne to tradycja najsłynniejszych sal koncertowych na świecie. Wpisujemy się w ten nurt oferując publiczności zjawiskowe spotkanie gwiazd i stylów. Dwa Żwyioły – czyli Diwa Operowa i Rockman. Imponujące widowisko, zderzenie muzycznych światów, spotkanie z mistrzami to nasza propozycja na rozpoczęcie 2017 roku.“ – mówi Piotr Franaszek, Dyrektor Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej