W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Dżaman i Orkiestra Kameralna

Koncert: Dżaman i Orkiestra Kameralna
Data rozpoczęcia 2021-06-16
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce ul. Złota 9
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Dżaman to moc długich, transowych dźwięków ukrytych w pięknych kompozycjach. Intymność, wrażliwość, ciepło dźwięków. One-man band, wokalista, gitarzysta, który wykorzystując technikę live-looping, zabierze cię w głęboki, muzyczny rejs. Pomogą mu w tym Orkiestra kameralna pod opieką Przemysława Packa wraz z Łukaszem Pietrzakiem na harmonijce oraz Robertem Kutrzepą na perkusji.

Koncert odbędzie się w Bazylice Dominikanów oraz będzie transmitowany w środę, 16. czerwca o godzinie 19:00 na kanale YouTube zespołu.

Zgodnie z obowiązującym prawem podczas koncertu w Bazylice może przebywać ograniczona ilość osób. Wszystkich uczestników prosimy o zasłonięcie nosa i ust oraz utrzymywanie bezpiecznego dystansu od innych osób podczas całego koncertu.

Projekt zrealizowany w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin.