W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Energia peryferii - muzyczna brama do Lublina

Koncert: Energia peryferii - muzyczna brama do Lublina
Data rozpoczęcia 2013-06-08
Godzina rozpoczęcia 20:00
Kategoria Spektakl

Inaugurując niedawno swoją artystyczną obecność na Felinie, rodzimy Teatr Muzyczny zapoczątkował kulturalną ofensywę w dzielnicy, która leży na obrzeżach miasta, ale jednocześnie jest (z racji drogi ekspresowej i położenia Lublin Airport) jedną z największych bram wjazdowych do Lublina. Koncert "Energia peryferii", dla Nocy Kultury będzie symbolicznym miechem zasysającym świeży i ożywczy Euros, południowo-wschodni przyjazny wiatr, delikatnie owiewający twarze uczestników tego wielkiego Święta Lubelskiej Kultury.

Prezentując "Energię Peryferii" Teatr Muzyczny w Lublinie zaprezentuje na felińskiej scenie w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym specjalny koncert, zawierający wybór najlepszych utworów operetkowych, musicalowych, zahaczając nawet o estetykę pop. To specjalny wieczór, który warto spędzić podziwiając lekki repertuar w wykonaniu solistów największego teatru na Lubelszczyźnie.

Podczas tegorocznej Nocy Kultury, której hasło przewodnie brzmi ENERGIE MIASTA, zaprezentujemy się na scenie Lubelskiego Parku Naukowo - Technologicznego przy ulicy Dobrzańskiego 3. Prosimy o uważne śledzenie ogłoszeń organizatorów oraz naszych mediów, wkrótce pojawią się informacje na temat sposobu uzyskania wejściówek umożliwiających uczestnictwo w specjalnym koncercie.

Koncert: Energia peryferii - muzyczna brama do Lublina.

PROGRAM:
1. Arietka Boniego z operetki Księżniczka czardasza
2. Świat ponad tęczą (Over the rainbow)
3. Strangers in the night
4.Czardasz Sylvy z operetki Księżniczka Czardasza
5. Granada
6. Duet Joanny i Eddiego z musicalu Błękitny zamek
7. All I ask of you
8. Za mało miłości z farsy muzycznej Kiedy kota nie ma...
9. Duet Boniego i Feriego z operetki Księżniczka czardasza
10. Wymarzony dom duet z musicalu Błękitny zamek
11. Aria Suczonga z operetki Kraina uśmiechu
12. Piosenka Fredda - Tę uliczkę znam z musicalu My Fair Lady
13. Jej portret
14. Usta milczą, dusza śpiewa... z operetki Wesoła wdówkaSoliści:
J.Cisowski,A. Kurek, A. Witlewski,D. Laskowiecka,A. Wiśniewski

Akompaniuje:
Honorata Rusin

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej