W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert Finałowy Antonina Campi Opera Masterclass 2024

Koncert Finałowy Antonina Campi Opera Masterclass 2024
Data rozpoczęcia 2024-02-18
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Już między 13 a 17 lutego w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie odbędą się siódme już (!) Antonina Campi Opera Masterclass – warsztaty wokalne dla młodych artystów, które poprowadzą gwiazdy światowych scen operowych i uznani nauczyciele śpiewu. W 2024 zespół Antoniny Campi wraz ze Stowarzyszeniem Richarda Straussa, które współorganizuje wydarzenie, zaproszą do Lublina pianistów: Olgę Tsymbaluk i Mischę Kozłowskiego oraz związanego na co dzień z  Universität für Musik und darstellende Kunst w Wiedniu Marcina Kozieła. Specjalne zaproszenie przyjął także znany polski tenor Adam Zdunikowski. Wszyscy artyści, razem z Ewą Vesin, dyrektor artystyczną projektów pod marką Antoniny Campi z Miklaszewiczów, poprowadzą kilkudniowe warsztaty wokalne z uzdolnionymi młodymi śpiewakami oraz uczniami lubelskich szkół muzycznych.

Zwieńczeniem pracy artystów będzie Koncert Finałowy, w którym wokaliści zaprezentują się przed publicznością na profesjonalnej scenie Filharmonii Lubelskiej w różnorodnym programie składającym się z arii i pieśni.

Wstęp wolny do wyczerpania miejsc. Bezpłatne wejściówki do odbioru w Kasie CSK oraz na bilety.csklublin.pl