W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Gaba Kulka
Data rozpoczęcia 2014-02-14
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Koncert

Warsztaty Kultury zapraszają na koncert Gaby Kulki wraz z zespołem.

Gaba Kulka podczas swojej artystycznej drogi zyskała wiele nagród, w tym tak prestiżowe wyróżnienia jak Fryderyk 2009 dla najlepszej wokalistki czy Mateusz Programu Trzeciego Polskiego Radia. Sama określa swój styl jako progresywny pop. W Lublinie aprezentuje materiał z najnowszej, doskonale przyjętej zarówno przez krytykę jak i publiczność, płyty „Wersje”. Album wyprodukowany przez Gabę i Marcina Borsa (aktualnie czołowy polski producent muzyczny) zawiera aż 18 utworów, dając tym samym pełen obraz ogromnych możliwości artystki. Poza autorskimi piosenkami, skomponowanymi przez Gabę Kulkę na przestrzeni ostatnich lat, dostajemy też nowe wersje numerów składu Kucz/Kulka oraz frapujące interpretacje utworów Beastie Boys, Bauhaus, Republiki, a nawet Hanki Ordonówny. Podczas koncertu artystce towarzyszą świetni instrumentaliści: Robert Rasz na perkusji oraz Wojciech Traczyk na basie.

Koncert Gaby Kulki w Warsztatach Kultury związany jest z pewną niespodzianką przygotowywaną wspólnie z artystką na tegoroczną Noc Kultury. Pierwsze informacje na ten temat już niebawem na stronach Gaby i Warsztatów.

Wstęp: 25 zł - przedsprzedaż, 30 zł - w dniu koncertu. Liczba miejsc ograniczona.