W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Good L.U.C.K. oraz laureaci festiwalu Wschody

Koncert: Good L.U.C.K. oraz laureaci festiwalu Wschody
Data rozpoczęcia 2018-04-22
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce ACK UMCS "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Organizator Fundacja Się tworzy i ACK “Chatka Żaka”
Udział Płatny
Koszt udziału 40/55 zł do 18.04 | 55/70 zł podczas festiwalu
Kategoria Koncert

Wszyscy gramy w tym samym filmie, każdy tkwi w innej scenie, te same role, klatki, klapsy i chwile, w dekoracjach życia przewrotność drzemie — Łukasz L.U.C Rostkowski wystąpi na wschodowej scenie w nowej odsłonie.

Laureat „Paszportu Polityki”, „Yachów” i „Mateusza Trójki” powraca z nowym albumem “Good L.U.C.K”. Na pozytywnych, jazzowo - chilloutowych bitach i samplach z lat 70-tych, spotkają się muzycy tacy jak m.in. Bovska, Gutek, folkowe Laboratorium Pieśni, Robert Cichy oraz czołowi polscy aktorzy, wśród których będą: Tomasz Kot, Arek Jakubik, Katarzyna Figura czy Karolina Czarnecka. Na żywo w Lublinie L.U.C również wystąpi z gośćmi. To będzie sarkastyczna i pozytywna opowieść o zmianach, przewrotności i telenowelowości ludzkich losów.

Koncert odbywa się w ramach 7. Festiwalu Wschody. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej