W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert grupy "Proletaryat"
Data rozpoczęcia 2009-11-08
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Koncert

20 lat legendy polskiego post-punk- rocka - grupa "Proletaryat"obchodzi swoje 20 urodziny.

PROLETARYAT formacja punkowo-metalowo-rockowa powstała w 1988 w Pabianicach, laureat Festiwalu Muzyków Rockowych Jarocin 89 Mocna, energetyczna muzyka, osadzona w konwencji melodycznych gitarowych riffów. Teksty dotykające wielu tematów od polityki, przez obraz współczesnego społeczeństwa, aż po stosunek do kleru czy religii.
20 lat kariery, z ponad tysiącem koncertów, udział w najważniejszych festiwalach rockowych w Polsce, występy w Anglii, Irlandii, Francji, Norwegii.
Dorobek fonograficzny Proletaryatu to10 albumów.

Skład zespołu to:
Tomasz Olejnik ”Oley” voc,
Dariusz Kacprzak ”Kacper” bass,
Robert Hajduk ”Mały” drums,
Wiktor Daraszkiewicz ”Łysy” guitar
Proletaryat aktualnie pracuje nad swoją najnowszą płytą, która doskonale uświetni dwudziestoletni dorobek artystyczny zespołu.


Wszelkie informacje dotyczące PROLETARYATU oraz terminy koncertów w ramch urodzinowej trasy można znaleźć na oficjalnej stronie zespołu www.proletaryat.com.pl


Bilety:
przedsprzedaż 15/20 zł
w dniu koncertu 20/25 zł

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej