W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert i wystawa plakatów "Pamiętamy Jana Pawła II"

Koncert i wystawa plakatów "Pamiętamy Jana Pawła II"
Data rozpoczęcia 2012-03-30
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Koncert

Koncert organizowany jest w 7. rocznicę śmierci.

Wprowadzenie - Ryszard Zawadowski
Otwarcie wystawy - Ryszard Zawadowski

Wystąpią:
Chór Dziecięcy „Perełki”, dyr. Barbara Cedrowska
Chór „Gaudeamus”, dyr. Marzena Goc
Akompaniament - Michał Waszczyk

Chór GAUDEAMUS Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach- powstał we wrześniu 2009 r. Skupia uczniów klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Chórzyści swoim śpiewem uświetniają szkolne, a także miejskie uroczystości. Zespół regularnie uczestniczy w koncertach organizowanych przez Ogólnopolski Program Rozwoju Chórów Szkolnych „Śpiewająca Polska”. W ramach różnych muzycznych spotkań chór koncertował m.in. w Filharmonii Lubelskiej, w Szkole Muzycznej im. Karola Lipińskiego w Lublinie, w Domach Kultury w Bełżycach, Lublinie i Puławach. Chór ma na swoim koncie wiele osiągnięć.

Chór Dziecięcy „Perełki"- powstał we wrześniu 2006 r. w Szkole Podstawowej nr 21 im. św. Królowej Jadwigi w Lublinie, w ramach Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Chórów Szkolnych „Śpiewająca Polska”. Śpiewają w nim dzieci z klas młodszych, I - III SP nr 21. Swoimi występami chór uświetnia wiele uroczystości szkolnych, lokalnych i parafialnych. Chór ma na swoim koncie wiele osiągnięć.

Organizator:
- Stowarzyszenie Pamięć Jana Pawła II

Wstęp wolny

Powiązane:

Dom Kultury LSM