W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Jarek Wist "Swinging with Sinatra"

Koncert: Jarek Wist "Swinging with Sinatra"
Data rozpoczęcia 2014-02-05
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Koncert

JAREK WIST – wygląda i brzmi jak nowe wcielenie Franka Sinatry. Młody, świetnie swingujący z aparycją gentlemana z minionej epoki. Podczas koncertu, oprócz zabawnych dykteryjek z życia Sinatry można usłyszeć doskonale znane utwory: New York, Fly me to the moon, Love and Marriage, Mack the Knife, My Way i wiele innych, a wszystkie w brawurowym wykonaniu, pełnego charyzmy Jarka Wista. Dla wszystkich tych, którzy kochają swing i przeboje Fraka Sinatry. Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym

Koncert Jacka Wista to szansa, by dać się porwać swingowym rytmom w zupełnie nowej odsłonie: muzycy zabiorą publiczność w muzyczną podróż pełną nowatorskich aranżacji i głębokich interpretacji. Poruszający i charyzmatyczny wokal Jarka Wista rozbrzmiewa z niebywałą lekkością nadając klasyce swingu nowe brzmienie, a wyraziste tony fortepianu, dźwięki perkusji i głębia kontrabasu nieprzerwanie spotykają się z uznaniem krytyków i aplauzem publiczności.

Zespół wystąpi w składzie:
Jarek Wist - wokal
Piotr Wrombel – fortepian
Wojciech Pulcyn – kontrabas
Krzysztof Szmańda - perkusja

Bilety: I - 50 zł, II - 40 zł, III - 30 zł

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej