W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert KAWKI z zespołem
Data rozpoczęcia 2024-02-26
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice"
Udział Bezpłatny
Koszt udziału bezpłatne wejściówki
Kategoria Koncert

Kolejny koncert z cyklu „Strefa Młodej Muzyki”! Jest to projekt stworzony z myślą o muzykach związanych z Lublinem. Na scenie wystąpią zespoły i soliści prezentujący swoje talenty wokalne i instrumentalne. Podczas koncertów Sceny Młodej Muzyki Pracownie Kultury Tatary zamienią się w kameralną salę, goszczącą wyjątkowych artystów oraz niepowtarzalną publiczność.

Kawka to autorski projekt muzyczny Klary Frąkały, łączący w sobie różne gatunki muzyki – od poezji śpiewanej, przez indie-pop, po muzykę alternatywną. Ułożone melodie i teksty składają się na cykl opowieści o wzlotach duszy, podróżach w głąb siebie i tęsknocie za czymś więcej. Pierwszy z utworów Kawki o tytule „Dusza”, zaaranżowany i wyprodukowany przez Arka Borzęckiego, pojawił się już w sieci. Na scenie dołączą do Kawki zaprzyjaźnieni muzycy, którzy wzbogacą utwory aranżacyjnie.
Wystąpią: Klara Frąkała, Aleksandra Grudzińska, Adam Juśko, Jan Suski, Wiktor Sałek, Patrycja Malinowska i Zosia Neckar.

Na koncert obowiązuje rezerwacja bezpłatnych wejściówek za pośrednictwem systemu on-line na stronie organizatora – www.ddkbronowice.pl. Ilość miejsc jest ograniczona.