W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Keychange: Bandit Bandit

Koncert: Keychange: Bandit Bandit
Data rozpoczęcia 2022-07-07
Godzina rozpoczęcia 20:30
Miejsce Namiot Festiwalowy
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Bandit Bandit  - Francuski zespół rockowy oraz nietuzinkowy duet artystyczny, który tworzą Maëva Nicolas i Hugo Herleman. Ich muzyka łączy w sobie brzmienia stonerowe z garażowo-rockową energią, zmysłowymi wokalami oraz psychodelicznymi gitarami. Na scenie widać zarówno romantyczne emocje pary zakochanych, jak i harmonijny pojedynek silnych charakterów, które przesiąknięte są rockiem i napięciem. Wśród swoich idoli wymieniają Queens of the Stone Age, Black Rebel Motorcycle Club i The Black Angels, i te zauroczenia widać zarówno w sposobie poruszania się na scenie, jak i w stylowych rockowych kostiumach. Na scenie artystom towarzyszą perkusista i basista, wspólnie tworząc klimat, który sprawia, że ​​zahipnotyzowana występem publiczność zapomina o wszystkim.

Keychange to pionierska międzynarodowa inicjatywa na rzecz równości płci w branży muzycznej, która każdego roku, w ramach swojego programu rozwoju talentów, wybiera nową grupę artystek i profesjonalistek z branży muzycznej z 12 różnych krajów, stających później na czele tej globalnej inicjatywy w swoich krajach i środowiskach. W tym roku eksperci z branży muzycznej wytypowali spośród 590 zgłoszeń aż 76 nowych twarzy, biorących udział w rocznym programie profesjonalnego wsparcia. W związku z partnerskim zaangażowaniem festiwalu Inne Brzmienia w działania sieci, w dniach 7-10 lipca 2022 r w Lublinie usłyszymy trzy projekty muzyczne oraz spotkamy 3 innowatorki z obszaru muzyki, biorące udział w części edukacyjnej wydarzenia.

Wydarzenie jest częścią Festiwalu Wschód Kultury - Inne Brzmienia 2022.