W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Kwartet ProForma. Piosenki Jacka Kaczmarskiego i własne

Koncert: Kwartet ProForma. Piosenki Jacka Kaczmarskiego i własne
Data rozpoczęcia 2018-03-23
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce ACK UMCS „Chatka Żaka”, I. Radziszewskiego 16 Lublin
Organizator Lubelski Festiwal Piosenki Autorskiej i Poetyckiej im. J. Kaczmarskiego „Metamorfozy Sentymentalne”
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Kwartet ProForma to doskonali muzycy, charyzmatyczny lider zespołu, świetne brzmienie, profesjonalizm i poczucie humoru Kwartetu z Poznania, gwarantują nie tylko wysoki poziom artystyczny programu, ale również wspaniałą zabawę.

Od marca 2012 Kwartet współpracuje z Kazikiem Staszewskim – wokalistą zespołu Kult. Zaowocowało to powołaniem do życia projektu Kazik & Kwartet ProForma oraz wydaniem w 2015 roku dwupłytowego albumu Wiwisekcja i koncertowego DVD, a w 2017 roku płyty Tata Kazika Kontra Hedora, która uzyskała status złotej (zawiera 16 utworów do tekstów Stanisława Staszewskiego, stronę muzyczną opracował Kwartet).

W tegorocznej edycji Festiwalu Piosenki Autorskiej i Poetyckiej „Metamorfozy Sentymentalne” usłyszymy autorskie utwory ProFormy oraz piosenki Jacka Kaczmarskiego związane z tematyką wolności.

Koncert odbywa się w ramach VII. Lubelskiego Festiwalu Piosenki „Metamorfozy Sentymentalne”.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej