W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert Lauda w Strefie Innych Brzmień

Koncert Lauda w Strefie Innych Brzmień
Data rozpoczęcia 2016-02-25
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A, Lublin
Organizator Warsztaty Kultury. Od grudnia 2015 partnerem Strefy jest Fundacja Kaisera Söze.
Kontakt Bilety dostępne w sprzedaży od 8 lutego 2016 | Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, I piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:30 i na godzinę przed koncertem | lub | ONLINE – na stronie internetowej Warsztatów Kultury w zakładce „SKLEP”.
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Spektakl

Projekt muzyczny tworzony przez Błażeja Króla i jego żonę Iwonę. Materiał nagrany na płycie „Gennin” powstał w trakcie i pomiędzy zajęciami codziennymi i jest próbą zagrania/opisania miejsca, w którym para mieszka od kilku lat – małej wsi Jenin oddalonej kilka kilometrów od Gorzowa Wlkp. Słuchacze, którzy znali Błażeja Króla tylko z UL/KR oraz jego najnowszych solowych dokonań mogą być zaskoczeni, chyba że mieli wcześniej do czynienia z jego projektem Dwutysięczny i płytą „Jedwabnik”. W muzyce duetu słychać odniesienia od wczesnych nagrań Aphex Twina, Demdike Stare po dub.
Debiutancka płyta Laudy wytwórni Latarnia Records ma premierę dziś! W lutym zespół będzie promował wydawnictwo koncertami w wybranych miastach w tym także w Lublinie.  
Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury w Lublinie to całoroczny cykl koncertowy prezentujący nietuzinkowych wykonawców, najciekawsze wytwórnie niezależne, wreszcie różne gatunki muzyczne i ich niezwykłe, często frapujące, połączenia. Strefa, nieodłącznie związana z letnim Festiwalem Wschód Kultury – Inne Brzmienia, pozwala wyjść z muzycznej rutyny i spróbować doświadczyć dźwięku na nowo.