W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Marek Piekarczyk
Data rozpoczęcia 2018-03-25
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce ACK UMCS „Chatka Żaka”, I. Radziszewskiego 16 Lublin
Organizator Lubelski Festiwal Piosenki Autorskiej i Poetyckiej im. J. Kaczmarskiego „Metamorfozy Sentymentalne”
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Marek Piekarczyk – to znany polski wokalista, autor tekstów i osobowość telewizyjna. Od lat związany z zespołem TSA, prowadzi także solową działalność artystyczną. Znany jest również z udziału w jury programu telewizyjnego The Voice of Poland.

Marek Piekarczyk Akustycznie (z zespołem) – koncert znanych publiczności ballad rockowych artysty oraz utworów z repertuaru Skaldów, Czerwonych Gitar i innych wykonawców w ciekawych aranżacjach. Wykonawca na nowo odkrywa piękno polskiej muzyki rockowej, przenosi nas w świat wspomnień i jednocześnie daje możliwość wspaniałej zabawy. Niepowtarzalny głos Marka oraz wyjątkowy dar nawiązywania kontaktu z publicznością sprawiają, że słuchacze otrzymują wspaniałą dawką pozytywnej energii.

Koncert odbywa się w ramach VII. Lubelskiego Festiwalu Piosenki „Metamorfozy Sentymentalne”.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej