W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert Marty Podulki
Data rozpoczęcia 2016-04-15
Godzina rozpoczęcia 18:30
Miejsce Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 15-30 zł
Kategoria Spotkanie

Wokalistka pochodząca z Brzozowa na Podkarpaciu. Z wykształcenia flecistka - ukończyła studia na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego.

W 2011 roku wystąpiła w czwartej edycji programu Mam Talent!, w którym zdobyła trzecie miejsce, wykonując w odcinku finałowym utwór „Tomorrow Never Dies” pochodzący z filmu Jutro nie umiera nigdy. Wcześniej wystąpiła w pierwszej edycji programu X Factor. W 2013 roku wystąpiła na 50. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie SuperDebiuty, gdzie walcząc o nagrodę im. Anny Jantar wykonała utwór Maryli Rodowicz „Dobranoc panowie” zdobywając wyróżnienie.

Jej single: Nieodkryty Ląd oraz Mocna opanowały największe stacje radiowe, stając się niekwestionowanymi przebojami. W 2014 roku wystąpiła na festiwalu TOPtrendy podczas koncertu Największe Przeboje Roku, gdzie wykonała piosenkę „Nieodkryty ląd”. Ten sam utwór wykonała na trasie koncertowej Lato Zet i Dwójki 2015. 30 października 2015 roku wokalistka wydała swój debiutancki album Nie przeszkadzać, którego materiał zaprezentowała premierowo podczas koncertu w Nowej Gazowni w Poznaniu. Tego samego dnia opublikowano teledysk do utworu „Jest pięknie”. Debiutancka płyta złożona jest z utworów będących mieszanką akustycznych brzmień i amerykańskiego neofolku.
źródło: www.wikipedia.org oraz oficjalna strona artystki)

 

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej