W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Martyna Jakubowicz „Prosta piosenka”

Koncert: Martyna Jakubowicz „Prosta piosenka”
Data rozpoczęcia 2016-11-16
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału Bilety: I - 50 zł, II - 40 zł, III - 25 zł, stojące – 15 zł
Kategoria Koncert

Zespół wystąpi w składzie:
Agnieszka Djatri Kural – gitara basowa
Dariusz Bafeltowski – gitary
Przemysław Pacan – perkusja

Martyna Jakubowicz nigdy nie zawodzi. Jest wierna swojemu blues-rokowemu brzmieniu. Nawet kiedy śpiewa po raz kolejny o tym, że „będzie starą kobietą”, to jej muzyka w ogóle się nie starzeje. Trudno sobie wyobrazić, że w przyszłym roku będzie świętować jubileusz 40-lecia swojego debiutu na scenie. W “Prostej piosence” Martyna Jakubowicz jest jeszcze bardziej odważna i bezpośrednia w wyrażaniu swoich poglądów na temat otaczającej rzeczywistości, ale niezmiennie czaruje słuchaczy swoją charakterystyczną, ciepłą barwą głosu.

Cudowne nastrojowe, gitarowe ballady, ale również, znane z wcześniejszych płyt, piosenki mocniejsze, z bardziej rockowym pazurem. Całość doprawiona jest odważniejszą niż dotychczas, lecz niezwykle wysmakowaną elektroniką.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej