W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert: Mikromusic

Data rozpoczęcia 2017-06-10
Godzina rozpoczęcia 21:30
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię.

Muzyka Mikromusic to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej, a enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak – stał się wizytówką zespołu. Na 10-lecie grupy w 2012 r. wydano koncertowy album oraz DVD „Mikromusic w eterze”. Na początku 2013 r. pojawił się piąty krążek zespołu „Piękny koniec”, zbierający bardzo pozytywne recenzje krytyków i fanów. Mikromusic ma również na swoim koncie nominację do konkursu Camerimage za teledysk do piosenki „Thank God I’m a Woman”.

Najnowsza płyta studyjna Mikromusic „Matka i Żony” ukazała się w październiku 2015 r., natomiast w listopadzie 2016 r. odbyła się premiera dwupłytowego albumu „W kwietniu”, stanowiącego zapis trasy koncertowej Mikromusic. Ta wrocławska formacja znakomicie sprawdza się podczas koncertów. Mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzą niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną więź z publicznością.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne