W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: MTV Unplugged Brodka

Koncert: MTV Unplugged Brodka
Data rozpoczęcia 2018-04-12
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Monika Brodka to jedna z najbardziej niezwykłych artystek polskiej sceny muzycznej. Nie zważając na kompromisy, łączy w swojej twórczości pozornie niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych. Brodka ogromną rolę przykłada również do warstwy wizualnej, dzięki czemu jej koncerty są niezapomnianym przeżyciem.

Jej ostatni album „Clashes” ukazał się w 2016 roku na całym świecie, a trasa promująca płytę obejmowała nie tylko Polskę, ale także koncerty m.in. w Anglii, Francji, Niemczech i Japonii. Płyta „Clashes” bardzo szybko pokryła się platyną, a po serii widowiskowych występów w Polsce i na świecie, artystka wiosną br. zagra swój pierwszy akustyczny koncert w ramach cyklu „MTV Unplugged”. Na scenie towarzyszyć jej będą goście specjalni, których personalia zostaną ujawnione w najbliższych tygodniach oraz kilkunastoosobowy zespół, w składzie którego pojawią się muzycy grający na tak rzadko używanych instrumentach, jak fisharmonia i piła.

Koncert „MTV Unplugged Brodka” zostanie zarejestrowany 12 kwietnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, a następnie w czerwcu zostanie wydany na specjalnej edycji CD nakładem PIAS Recordings. Pełny zapis koncertu emitowany będzie na antenach MTV Polska i MTV Music oraz online wyłącznie w serwisie player.pl. 

Partnerami projektu są: Levi’s, player, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Województwo Lubelskie.

Wyłącznym dystrubutorem biletów na wydarzenie jest Ticketmaster Polska. Bilety są dostępne na stronie www.ticketmaster.pl. Wejściówki na „MTV Unplugged Brodka” zdobyć można również w konkursie zorganizowanym przez markę Levi’s. Więcej informacji na stronie mtv.pl/levis.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej